Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.
21 лютого - День рідної мови. Саме сьогодні учні 3 класу філії Радивонівської гімназії долучилися до його відзначення. Вікторини, конкурси мовознавців, година спілкування сьогодні панували в класній кімнаті. Адже думати, мріяти, дивуватися та любити українською – це сучасно та  круто!

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні.

 

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

 

 

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об'єднавчих цінностей Революції Гідності.

Глава держави Володимир Зеленський видав указ про створення нового державного свята - Дня єднання, яке відзначатимуть щороку 16 лютого.

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, одягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світові нашу єдність», - заявив Зеленський під час свого відеозвернення до українців 14 лютого.

Недопущення кіберзлочинів, що вчиняються з використанням мережі інтернет.

Основні правила безпечної роботи в інтернеті, про які варто сказати дітям

 

Не давайте нікому своїх паролів.

 

Не надавайте особистої інформації поштою чи в чатах без гострої на те потреби.

 

Не реагуйте на непристойні та грубі коментарі, адресовані вам.

 

Повідомляйте про ситуації в інтернеті, які вас непокоять (погрози, файли певного місту, пропозиції).

 

Відмовляйтесь від зустрічей з випадковими людьми, з якими познайомились в онлайні.

 

Не діліться своїми фото з незнайомцями.

 

Не повідомляйте інформацію про кредитки батьків (номер картки, термін дії та таємний код).

 

Не викладайте фото квитків, на яких видно штрих-код чи QR-код.

 

Не скачуйте та не встановлюйте невідомі програми за посиланнями, навіть якщо їх надали друзі.

 

Встановлюючи перевірені програми, контролюйте, щоб на ПК не додались небажані програми.

 

Не переглядайте інформацію за невідомими посиланнями (друзі, які ними діляться можуть не підозрювати про загрозу).

 

Не відкривайте листи-спам, вони можуть містити віруси.

День Соборності

Вже майже  3 тижні  як Радивонівська шкільна родина побільшала, примножилася, зросла . Перерви стали  голосніші, рухливіші, а уроки жвавіші, веселіші.  Життя змінилося як і у радивонівських так і у мирненських учнів та вчителів. При тому можна вже з впевненістю сказати: змінилося на краще. Як виявилося, життя у великій родині має свої переваги.

Хтось побачив себе зі сторони, хтось став впевненішим у своїх силах, хтось навіть знайшов свої симпатії…  Ми – об’єдналися! Тепер ми - одна родина «Радивонівська гімназія». Сильніше це усвідомили і діти і вчителі, коли разом готувалися до Дня Соборності України, до свята об’єднання українських земель в єдину державу. Тому для всіх нас це свято дуже символічне, адже в єдності наша сила! Учні та вчителі гімназії у цей день мали жовто- синій дрескод, всією школою продекламували вірш В. Сосюри «Любіть Україну», організували флешмоб з оформлення кольорового атласу України «Кольорова Батьківщина».  Та головне, дружньо, весело, плідно, цікаво провели цей день!

Шкільний етап конкурсу 

"КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"

День пам'яті жертв голодоморів 

27 листопада

 День пам'яті жертв голодоморів щорічно вшановується на державному рівні у четверту суботу листопада. У 2021 році цей день припадає на 27 листопада. Голодомор - це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Вшанування пам'яті жертв Голодомору є справжнім запобіжником повторення подібних трагедій у майбутньому.

Доєднаємось до традиційної акції «Запали свічку пам'яті» у суботу, 27 листопада, о 16:00.

 У рамках проєкту  "Гуртуй. Волонтеруй" учнями, вчителями та батьками були висаджені дерева

навколо навчального закладу.

Всеукраїнська акція

“16 днів проти насильства”

Місячник

безпеки життєдіяльності

2021

РОБОТИ УЧНІВ 

4 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти

З 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у школі.Це важливе нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства, пов'язаного зі школою, порушує право на освіту, здоров'я та добробут учнів. 

Канікули

Європейський тиждень місцевої демократії є загальноєвропейським заходом, який об'єднує місцеву владу та мешканців з метою сприяння їхньому діалогу та стимулювання місцевої демократії та залучення громадян. Він координується Конгресом місцевих і регіональних влад, який є політичною асамблеєю, що складається з місцевих і регіональних обраних представників 47 країн-членів Ради Європи. Офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії відбувся 15 жовтня 2007 року під час проведення у Валенсії (Іспанія) 15-ї сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління.

 

 

    Тиждень передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.

Виставка виробів з природного матеріалу «Овочеве рагу» (1-4 класи)

https://mva.gov.ua/ - інформація

Збережи чистоту природи

у рідному селі!!!

Участь учнів 6 класу у ІІ Мистецькому конкурсі

"Арт - хортиця"

Участь учнів  у конкурсі "Моральний вчинок"

Відео ТУТ

Акція "Посади дерево" 

У рамках Акції "Посади сад" облаштовується шкільна територія - сад (було висаджено вже 30 черешень) та клумби навколо шкільного двору. 

"Посади дерево" - це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ розквіту. У посадці дерей є щось символічне. Це сприяння розвитку та підтримка нового життя! Східні ж мудреці обіцяють кожному, хто посадить дерево - рік щастя!

Профілактика  правопорушень неповнолітніх

 

Профілактика правопорушень серед підлітків – це сукупність державних і громадських заходів, спрямованих на нейтралізацію причин та умов правопорушень і злочинності. Складовими цієї важливої справи є формування у підлітків правильних потреб та інтересів, підвищення їх правосвідомості. Досвід показує, що увага до цього питання невипадкова, адже статистика свідчить, що кількість злочинів та протиправних дій, які були вчиненні неповнолітніми постійно зростає. Це велике державне питання. В його правильній постановці і розв’язанні зацікавлені всі: державні структури, громадські організації, школа і сім'я. Воно зачіпає долю мільйонів людей, більше того – майбутнє нашої країни. Ідеї демократизації і гуманізації навчально-виховного процесу в освітніх закладах слід реалізовувати в тісній взаємодії з  медичними закладами, юридичними та соціального захисту населення. Тільки в співпраці та плідній взаємопов’язуючій роботі, включаючи і співпрацю шкільного психолога та соціального педагога, можна прийти до бажаних змін, забезпечити відповідну корекційну роботу з окремими учнями, які мають асоціальну спрямованість поведінки.

Пам’ятка класному керівникові щодо запобігання правопорушень учнів

 

1.      Завітайте до учнів. Зверніть увагу на такі аспекти:

·        склад сім’ї (соціальний та матеріальний стан);

·        робоче місце дитини;

·        стосунки дорослих і дітей;

·        що читає учень, чим захоплюється;

·        його друзі, загальні інтереси;

·        роль у вихованні (особливо сина) батька.

2.      Візьміть на облік сім’ї, де:

·        батьки не контролюють поведінку дитини;

·        залишають дітей самих;

·        зловживають спиртними напоями;

·        батьки уникають контактів зі школою;

·        дорослі постійно сваряться.

3.      Дізнайтеся про стан здоров’я учня (медичні показники, бесіди з батьками).

4. З’ясуйте, як відбувалося формування характеру в дошкільному віці.

5. Зумійте розкріпачити учня, щоб він міг довіритися вчителям.

6.      Шукайте індивідуальний підхід до кожного, враховуючи його психологію, фізіологічний стан, нахили, захоплення позитивні сторони характеру, уміння.

 

7.      Пам’ятайте: учень має бути зайнятий корисною справою.

КОНКУРСИ У ШКОЛІ

  • Фестиваль писанок
  • Конкурс - виставка  декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
  • Конкурс образотворчого та фотомистецтва  «Україна – європейська країна» 
  • Конкурс на протипожежну та техногенну тематику

«Професійний  орієнтир 2021»

Усвідомлений вибір професії головна складова успіху сучасної людини. Технології змінюють світ і ситуація на ринку праці та в економіці України динамічно змінюється. Щоб реалізувати себе й досягти бажаних висот, необхідно заздалегідь приділити належну увагу вибору професії та розвитку необхідних компетенцій і навичок.

незвичайні-професії.pdf
Adobe Acrobat Document 1.5 MB

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинули 48 осіб, яких разом з іншими загиблими учасниками мирних протестів назвали Героями Небесної Сотні.

Із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні.

Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом "Вдячні за свободу!"

 

ЗАХИСТ ДІТЕЙ В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Відзначення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

дод 3 інф матеріал 2.pdf
Adobe Acrobat Document 347.7 KB
дод 2 інформ.pdf
Adobe Acrobat Document 427.0 KB

В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. Так, саме 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель в єдину Україну, стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав – УНР та ЗУНР, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій, – в єдину соборну Українську державу.

 

Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 листопада, під назвою «День Соборності і Свободи України». Однак у 2014 році указом Президента свято було відновлено як День Соборності України.

 

 

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України учні та вчителі  школи взяли участь у створенні онлайн -ланцюга соборності Київ – Сімферополь.

Місячник безпеки життєдіяльності 2020

Привітання воїнів АТО з Днем Святого Миколая)

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Про День пам’яті жертв голодоморів

28 листопада, у четверту суботу місяця, в Україні вшановують День памяті жертв Голодоморів. Гаслом цьогорічних заходів є: «Збережи память. Збережи правду».Запалена свічка у вікні кожної домівки увечері 28 листопада 2020 року о 16:00 стане виявом памяті і віри у майбутнє.

Інформація про вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів

 

1.

Виховні бесіди до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів

27.11

2

Викладка літератури по вшануванню жертв голодоморів  

27.11

ПАТРІОТИЧНИЙ ФОТОФЛЕШМОБ

З метою ознайомлення учнівської молоді з діяльністю сільських, селищних рад та їх виконавчих органів , активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, у рамках Європейського тижня місцевої демократії  комунальному закладі «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» серед учнів старших класів були проведені:

1.   Інформаційні бесіди із застосування посібника «Навчаємо демократії» (9 – 11 кл.),

2.   Бліц-опитування: «Демократія – це…» (10 кл.),

3.   Перегляд відеороликів про становлення демократії (11 кл.)

 

Учні проявили себе у своїх висловах, думках, змогли пояснити свою позицію, висловили своє бачення майбутнього розвитку принципів європейської демократії на ниві українського місцевого самоврядування.

ЩОРОКУ ТРЕТІЙ ЧЕТВЕР ТРАВНЯ

Творчість наших учнів

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

День Соборності України 2019

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

25 жовтня 2018 р. на меморіальному комплесі села відбувся урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників "Тих днів у пам*яті не стерти і сьогодні"

Екскурсія до краєзнавчого музею Якимівки учнів 5 класу

8 березня 2018

ВІТАЄМО!!!

 

Переможцями обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» став  колектив учнів 8 класу Радивонівської ЗОШ, керівник Демидова В.А.

Місячник безпеки життєдіяльності

В рамках Місячника безпеки життєдіяльності, що проходив з 14.11. по 25.11.2016, в Радивонівській школі відбулися наступні заходи:

1. Проведено конкурс дитячого малюнку «Діти та пожежна безпека», “Я граюсь там, де безпечно”

2. Проведено класні години “Правила безпечної поведінки у школі”, “Безпечний шлях  від дому до школи”, “Правила пожежної безпеки в домі, в школі”, “Рух і здоров'я” ,  “Безпечне дозвкілля і як розпізнати безпеку”, “Що допомагає уникати небезпек і як прийняти зважені рішення”, “Вогонь—друг, вогонь—ворог”.

3. Написання диктантів  “Вогонь і вода—друзі і вороги”

4. Ігри:  “Як спілкуватись з незнайомцями” (гра– діалог), “Небезпечні ситуації”, “Сигнали для регулювання дорожнього руху”.

5. Тематичні виховні години для учнів 1-11 класів “Безпечне дитинство—майбутнє країни”.

6. Конкурс літературних творів з правил безпеки життєдіяльності.

7. Проведено творчий конкурс «Сам собі рятівник» в номінації вироби з прикладного матеріалу

8. Учні повторили шляхи евакуації із шкільного приміщення на випадок надзвичайної ситуації.

9. Відбулось тренувальне заняття з евакуації учнів із шкільного приміщення.

 

 

Відкритий урок з історії