Вас вітає сайт Радивонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Якимівського району Запорізької області

Адреса школи: с. Радивонівка

                                 вул. Леніна, 152 А

                        тел. 9-35-25

Мова викладання: українська

 

ВІДОМОСТІ

про керівників школи

Сокол Людмила Григорівна

(директор школи)

Спеціальність за дипломом: вчитель хімії і біології

Який педмет викладає: хімія

Категорія: вища

Звання: старший вчитель

Педагогічний стаж: 39 років

Відмінник освіти

 

Пунова Ірина Леонідівна

(заступник директора з навчально-виховної роботи)

Спеціальність за дипломом: вчитель початкових  класів, англ. мови та  заруб.  літератури

Який предмет викладає: англійська мова

Категорія: спеціаліст другої категорії

Педагогічний стаж: 12 років

Шершина Олена Володимирівна

(заступник директора з виховної роботи)

Спеціальність за дипломом: викладач педагогіки та психології

Який предмет викладає:психологiю

Категорія: перша

Звання:

Педагогічний стаж: 20 років

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ШКОЛИ

Всього в школі працює 27 вчителів

З них психолог - 1

          старша вожата - 1

          бібліотекар - 1

          соціальний педагог - 1


ВСЬОГО ВЧИТЕЛІВ ЗА КВАЛІФІКАЦІЙНИМИ КАТЕГОРІЯМИ

"Спеціаліст вищої категорії" - 10

"Спеціаліст І категорії - 6

"Спеціаліст ІІ категорії - 4

"Спеціаліст" - 7

Педагогічне звання "старший вчитель" мають - 9 вчителів

"Відмінник освіти" - 2

 

ОСВІТА ВЧИТЕЛІВ

Вища - 23(89%) вчителів

Середня спеціальна - 3(11%) вчителя

 

ВІКОВИЙ СКЛАД

ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВЧИТЕЛІВ

До 3-х років --- (0%)

3-10 років - 4 (14%)

10-20 років - 12 (43%)

Понад 20 років - 12 (43%)

середній вік вчителів - 44 роки

 

КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ У ШКОЛІ

1 клас – 18 учнів       5 клас – 15 учнів       8 клас – 12 учнів

2 клас – 20 учнів       6 клас – 13 учнів       9 клас – 10 учнів

3 клас – 14 учнів       7 клас – 14 учнів      10 клас – 8 учнів

4 клас – 7 учнів                                              11 клас – 14 учнів

 

       На базі школи працює підготовчий клас – 14 учнів

 

ВСЬОГО: 145 учнів

 

КІЛЬКІСТЬ ВИПУСКНИКІВ МЕДАЛІСТІВ - 28



 

ПРОБЛЕМНА ТЕМА ШКОЛИ:

"Виховання екологічної культури як шлях формування

всебічно розвинутої компетентної особистості"

ГАСЛО:

"Від екології природи до екології душі"

 

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

 

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науков-дослідницьких робіт учнів - членів МАН:

2002-2003 - географічне краєзнавство (ІІІ місце)

2004-2005 - географічне краєзнавство (ІІІ місце)

2007-2008 - історичне краєзнавство (ІІ місце)

2008-2009 - економіка (ІІ місце)

Переможець І туру Всеукраїнської відкритої олімпіади з енергозбереження та сталого розвитку "Молодь України. Погляд у третє тисячоліття" - 2003 рік.

І місце у Всеукраїнській історико-краєзнавсчий акції учнівської молоді "Збережемо пам'ять про подвиг" - 2005 рік.

І місце у Всеукраїнській історико-краєзнавсчий акції учнівської молоді "Збережемо пам'ять про подвиг" - 2006 рік.

Два ІІ і одне ІІІ місце на відкритій обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді "Мій рідний край" -2006 рік.

ІІІ місце у Університетській учнівській олімпіаді "Інтелектуал" з хімії у 2009-2010 роки.

200 балів на ЗНО - 2010 року з математики.

ІІІ місце у Університетській учнівській олімпіаді "Інтелектуал" з математики у 2011 році.

2010-2011 навчальний рік заочний обласний конкурс вчителів математики - вчитель Філобок Н.Л. "абсолютний переможець конкурсу" - ІІ місце, "математичний блок" - ІІ місце, "аналітичний блок" - ІІ місце, "криптографічний блок" - ІІІ місце

 

 

2011-2012 навчальний рік

 

Районний конкурс "Моя Батьківщина - Україна"

Ліпухін Данил учень 10 класу (керівник: вчитель художньої культури, музики, основ здоров'я - Баранова М.Я.) - І місце у номінації "Культурна спадщина мого народу".

Романчук Тетяна - учениця 11 класу, Шарко Наталія - учениця 11 класу,  Животов Олександр - учень 11 класу, Томіліна Анастасія - учениця 10 класу (керівник: вчитель біології - Лобкова О.В.) - ІІ місце у номінації "Дарунки осіннього поля".

Шершин Владислав - учень 8 класу, Дробязко Анастасія - учениця 10 класу (керівник: вчитель англійської мови, історії рідного краю, екології рідного краю - Cуркова А.О.) - ІІ місце у номінації "Із батьківської криниці".

Апресян Ані - учениця 8 класу, Рибалко Анастасія - учениця 8 класу (керівник: вчитель образотворчого мистецтва - Андрющенко Н.Б.) - ІІ місце у номінації "Культурна спадщина мого народу"

 

Наші перемоги у ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Хінільов Віталій - учень 9 класу:

ІІІ місце з фізичної культури (вчитель: Шершин В.А.)

ІІІ місце з креслення (вчитель Нюпенко Н.Д.)

 

Понамаренко Лілія - учениця 10 класу:

ІІІ місце з предмету "Юні знавці Біблії" (вчитель: Кузнєцова Н.В.)

 

Шарко Наталія - учениця 11 класу:

ІІІ місце з трудового навчання (вчитель: Нюпенко Н.Д)

 

Усоян Михайло - учень 4 класу:

І місце з математики (вчитель: Островська О.М.)

 

Антюфєєва Катерина - учениця 4 класу:

  І місце з математики (вчитель: Островська О.М.)

 

Саввов Микита - учень 4 класу:

ІІІ місце з предмету "Я і Україна" (вчитель: Островська О.М.)

 

Казакевич Микита - учень 3 класу:

 І місце з математики (вчитель: Волобуєва М.В.) 

 

Наші перемоги у ІІ (районному) етапі

Конкурсу знавців української мови

імені Петра Яцика

Дробязко Анастасія - учениця 10 класу - ІІІ місце (вчителі: Тоцький К.С., Нікітенко І.С.)

Антюфеєва Катерина - учениця 4 класу - ІІІ місце (вчитель: Островська О.М.)

 

Наші перемоги у ІІ (районному) етапі

Міжнародного конкурсу з української мови і літератури

імені Тараса Шевченка

Григор'єва Юлія - учениця 11 класу - ІІІ місце (вчитель: Нікітенко І.С.)

 

 

Перемоги у МАН

 

Григор’єва Юлія, учениця 11 класу –ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Керівник: практичний психолог Шершина О.В.

          

 

А також:

Михальов Микита, учень 8 класу - ІІ місце у районному конкурсі дитячих малюнків в рамках місячника бизпеки життедіяльності. (вчитель: Андрющенко Н.Б.)

Команда "Життєлюби" - Понамаренко Лілія, Томіліна Анастасія, Мигович Катерина, Цюбик Аліна, Хінільов Віталій,Віхляєва Вікторія, Горька Дар'я - ІІ місце у районному етапі ХІ обласного конкурсу "Молодь обірає здоров'я".

Усоян Михайло, учень 4 класу - ІІІ місце у Міжнародних змаганнях з Таеквандо (Івано-Франківськ), категорія 35 кг., ІІ місце у відкритому Чемпіонаті Запорізької області "Всеукраїнського Союзу Таеквандо" (вагова категорія до 50 кг.)

Перші перемоги шкільної команди таеквандо в Мелітопольських міських змаганнях:

- Енгель Євген - 3 клас (І і ІІ місця)

- Субханкулов Тимур - 3 клас (ІІ місце)

- Казакевич Микита - 3 клас (І місце)

- Пилипчук Руслан - 4 клас (два ІІ місця)

- Саввов Микита - 4 клас (два І місця)

- Жуков Ярослав - 6 клас (ІІ місце)

 

 

                                                             2012-2013 навчальний рік

Результати участі

учнів Радивонівської школи у ІІ(районному) етапі

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

Хінільов Віталій - учень 10 класу:

ІІІ місце з креслення (вчитель Нюпенко Н.Д.)

 

Харченко Лариса - учениця 7 класу:

ІІ місце з математики (вчитель Філобок Н.Л.)

 

Рощин Микола - учень 8 класу:

ІІ місце з хімії (Вчитель Сокол Л.Г.)

 

Рибалко Анастасія - учениця 9 класу:

ІІ місце з Української мови (вчитель Тоцький К.С.)

 

Позднякова Любов - учениця 7 класу:

ІІІ місце з Російської мови та літератури (Вчитель Тоцька В.І.)

 

Славова Діана - учениця 9 класу:

ІІІ місце з історії рідного краю (вчитель Андрющенко А.В.)

 

Кашперська Карина - учениця 10 класу:

ІІ місце з фізичної культури (Вчитель Шершин В.А.)

 

 

Наші перемоги у ІІ (районному) етапі

Конкурсу знавців української мови

імені Петра Яцика

Дробязко Анастасія - учениця 11 класу - І місце (вчителі: Тоцький К.С.)

Антюфеєва Катерина - учениця 5 класу - ІІ місце (вчитель: Тоцький К.С. Нікітенко І.С.)

 

Наші перемоги у ІІ (районному) етапі

Міжнародного конкурсу з української мови і літератури

імені Тараса Шевченка

Цюбик Аліна - учениця 11 класу - ІІІ місце (вчитель: Тоцький К.С.)

Пилипчук Руслан - учень 5 класу - ІІІ місце (вчитель: Тоцький К.С. Нікітенко І.С.)

 

 

                                                  2015/2016 навчальний рік

 У 2015/2016 н.р.  учні  школи   прийняли  участь  у 16 предметних  олімпіадах ( 2014/2015 н.р – 14). 

На ІІ (районному) етапі  учнівських олімпіад   учнями  школи  зайнято 18 призових  місць (торік 10), 10 учнів визнані  переможцями   (торік 9  учнів)

Перше  місце:

*   з Міжнародного конкурсу  з української мови та літератури  імені  Петра Яцика зайняла  учениця  8 класу  Антюфєєва Катерина   (вчитель  Тоцький К.С.) ,

*   олімпіада  з біології – Позднякова Любов – учениця 10 класу (вчитель Лобкова О.В.);

* олімпіада з трудового навчання – Андрющенко Тетяна – учениця 11 класу (вчитель Нюпєнко Н.Д.).;

* олімпіада  з  фізичного   виховання – Рощин Микола – учень 11 класу (вчитель Шершин В.А.).

Друге   місце  зайняли:

* з української   мови і літератури  – учениця  8 класу  Антюфєєва  Катерина  (вчитель Тоцький К.С..);

* з російської  мови і літератури – учениця  8 класу Антюфєєва Катерина (вчитель Тоцька  В.І.);

* з математики  - учениця 8 класу Антюфєєва Катерина (вчитель Філобок Н.Л.)

* з трудового  навчання – учениця 9 класу  Федотова Христина  (вчитель Нюпєнко Н.Д.);

* з Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Т.Шевченко – учениця 5 класу Іванова Світлана (вчитель Тоцький К.С.), учень 8 класу Пилипчук Руслан (вчитель Тоцький К.С.), учениця 10 класу Позднякова Любов (вчитель Анненко А.А.);

* з педагогіки  та психології – учень 11 класу Рощин Микола (вчитель Шершина О.В.);

* з української  мови – учениця 4 класу Островська  Ольга (вчитель  Островська О.М.)

 

Треті  місця  зайняли:

* з креслення  - учениця 10 класу Німаніхіна Катерина  (вчитель  Нюпєнко Н.Д.)

·         з географії – учениця 8 класу Кордюк Анастасія (вчитель Анненко О.Б.) та учень 8 класу Пилипчук Руслан (вчитель  Анненко О.Б.);

·         з економіки  - учень 11 класу Рощин Микола  (вчитель Коваленко С.Д.)

·         з   фізичної  культури – учениця 10  класу Цюбик Ілона (вчитель Шершин В.А.).;

·         з  математики – учениця 10 класу Харченко  Лариса (вчитель Філобок Н.Л.)

·         з української мови – учениця 3 класу Фоменко Катерина (вчитель Волобуєва М.В.);

·         з математики – учень  3 класу Мітєв Дмитро (вчитель Волобуєва М.В.);

 

·         з англійської   мови – учениця 2 класу Безнедільна   Владислава (вчитель Пунова І.Л.).

Харченко Лариса, учениця 10 класу –ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Керівник: практичний психолог Шершина О.В.

На нашому сайті ви можете дізнатися

 

Про методичну роботу школи, а тут  ви зможете ознайомитись з історією школи, її випускниками.